jok.lt

Pradžia Pagalba
Forumo taisyklės ir rekomendacijos
argaiv1916
Spausdinti El. paštas
Labai prašome visų naujų narių prieš pradedant diskutuoti jok.lt forume, būtinai perskaityti šias taisykles. Diskusijų dalyviai, pažeidę taisykles, bus įspėjami arba iš karto šalinami.

Pagrindinės Jok.lt forumo taisyklės yra paprastos: būkite mandagūs, kultūringi, tolerantiški, neįžeidinėkite vienas kito, gerbkite kito nuomonę, nepažeidinėkite įstatymų, netalpinkite reklamos ne ten skirtose vietose. Mes specialiai neredaguojame ar netriname parašytų žinučių, tačiau pasiliekame teisę tai daryti be atskiro perspėjimo. Žinutės, neatitinkančios forumo tematikos ar prieštaraujančios šioms taisyklėms bus trinamos iš karto. 

Neregistruoti vartotojai gali tik skaityti forumo žinutes, todėl jei norite diskutuoti forumuose – užsiregistruokite svetainėje jok.lt. Registracijos vardas ir slaptažodis galios visoje svetainėje (forume, galerijoje ir kitur).

Kilus klausimams, susisiekite su mumis

1. Paieška
Prieš pradėdami diskusiją, pasinaudokite forumo paieška. Galbūt jūsų klausimas jau yra išnagrinėtas. 

2. Tinkamas temos pavadinimas
Pradėdami naują diskusiją, visų pirmą sugalvokite jai tinkamą pavadinimą. Taip kitiems lankytojams bus daug lengviau susirasti reikiamą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus į rūpimus klausimus. Visiškai netinkami temų pavadinimai yra „Kaip manot?“, „Čia tai geras!”, “Ar žinote kas nors?“ ir panašūs. Temas formuluokite trumpai ir aiškiai, pvz.: „Darbas užsienio žirgyne“, „Ar žinote pratimų apšilimui?“, „Kaip parinkti balną?“ ir taip toliau. Temos autorius, pavadinęs naują diskusiją nesilaikant šio reikalavimo yra įspėjamas, o jo pradėta diskusija gali būti uždaroma, trinama ar pervadinama.

3. Tinkamas forumas
Naują temą pradėkite tinkamoje kategorijoje. Paprasta. Vėlgi, taip bus daug lengviau susirasti reikiamą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus. Pažeidėjui – įspėjimas, o tema perkeliama.

4. Rišlus tekstas
Rašydami žinutes atminkite, kad sakinys prasideda didžiąja raide, o baigiamas tašku. Kartais sakinio viduryje reikia padėti vieną kitą kablelį. Sutrumpinimus rašykite didžiosiomis raidėmis, jeigu taip yra įprasta (pvz. LŽŪU, LŽSS ir pan.).

5. Lietuvių kalba
Rašydami stenkitės naudoti lietuviškas raides (ąčęėįšųūž), taip Jūs parodysite pagarbą lietuvių kalbai bei kitiems diskusijų dalyviams. Išimtis, kai rašote iš užsienio ir praktiškai yra sunku rasti lietuviškas raides.

6. Privatumas
Atminkite, kad diskusijos yra viešai prieinamos, todėl neskelbkite čia savo asmeninių ar verslo paslapčių. 

Būkite draugiški ir geranoriški!

 
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

67 svečiai (-ias, -ių)
KontaktaiJūsų pasiūlymai / BendradarbiavimasAutorinės teisės ir atsakomybėPagalba