jok.lt

Pradžia Žirgynai Pranešk apie naują žirgyną
Pranešk apie naują žirgyną

Įveskite Jums žinomus duomenis apie žirgyną.

argaiv1916

Nei vienas laukelis nėra privalomas. Galite pildyti tik tuos laukelius, apie kuriuos turite duomenų. Mes pasistengsime surinkti daugiau informacijos ir nedelsiant paskelbsime apie žirgyną jok.lt svetainėje.

 

Apie Jus

 
 
 
 

Žirgynas

 

Kontaktai

 
 
 
 
Aprašykite atvykimo nuorodas. Kuo tikslesnę informaciją pateiksite, tuo lengviau bus žirgyną surasti.
 
 
Jeigu žinote, nurodykite atstumą kilometrais iki vieno ar kelių didesnių miestų (pvz. apskričių centrų - Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Telšių ar Tauragės). Jeigu pateiksite atstumus iki vieno ar kelių miestų, mes apskaičiuosime atstumus iki likusių.
 
 
Prašome įvesti kuo galima tikslesnius kontaktinius duomenis - vardus, telefonus, el. pašto adresus ir t.t.
 
 
Galite įdėti nuorodą į iš www.maps.lt svetainės. Atverkite www.maps.lt, susiraskite vietą, kurioje yra žirgynas, tuomet paspauskite viršuje esančią raudoną vėliavėlę (Padėti tašką) ir padėkite ją reikiamoje vietoje žemėlapyje. Atsiradusiame meniu paspauskite "Nuoroda į šią vietą". Atsiras laukelis su tekstine nuoroda. Pažymėkite ir nukopijuokite visą nuorodos tekstą (prasideda "http://www.maps.lt/map/...") į šį laukelį.
 
 
Jeigu turite pasigaminę savo maršruto paveiksliuką ar žemėlapį, galite prikabinti ir atsiųsti mums (jpg, jpeg, gif arba png formatu, paveiksliuko dydis - iki 2 MB). Taip pat paveiksliuką galite atsiųsti kontaktų puslapyje nurodytais el. pašto adresais
 

Kainos

 
 
Įrašykite jojimo paslaugų kainas. Svarbiausia - kokia yra standartinė laiko vieneto (pvz. valandos) jojimo kaina naujai atvykusiam žmogui. Taip pat būtų puiku gauti ir detalesnes kainas už atskiras paslaugas (pvz. kiek kainuoja abonementas, kuriam laikui jis taikomas ir pan.)
 

Paslaugos

 
Nurodykite žirgyne teikiamas su jojimu susijusias bei kitas (papildomas) paslaugas. Pažymėkite TAIP, NE arba NEŽINAU bei žemiau esančiuose laukeliuose įrašykite savo pastabas (pvz. kitas paslaugas, kurios nebuvo paminėtos aukščiau)
 
PAGRINDINĖS PASLAUGOS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PAPILDOMOS PASLAUGOS
 
 
 
 
 
 
 

Kita

 
Nurodykite paslaugos teikėjo tipą (pasirinkite, arba įrašykite žemiau esančiame laukelyje)
 
 
 
 
 
Galite pridėti žirgyno nuotrauką (jpg, jpeg, gif arba png formatu, nuotraukos dydis - iki 2 MB). Taip pat daugiau nuotraukų galite atsiųsti kontaktų puslapyje nurodytais el. pašto adresais
 
 


 
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

25 svečiai (-ias, -ių)
KontaktaiJūsų pasiūlymai / BendradarbiavimasAutorinės teisės ir atsakomybėPagalba